M55342K11B100ART3
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K11B100ART3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342K11B100ART3
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 1/20W 0402
Fitxak: M55342K11B100ART3.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
600 pcs
  • Mezua
M55342K11B100ART3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342K11B100ART3 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 1/20W 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 29427 pcs Datuen fitxa M55342K11B100ART3.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 Tamaina / dimentsioa 0.040" L x 0.025" W (1.02mm x 0.64mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0402 Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.05W, 1/20W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak M55342K11B100ART3-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film