M55342K03B123AMWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K03B123AMWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342K03B123AMWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 123 OHM 0.1% 1/5W 1005
Fitxak: M55342K03B123AMWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M55342K03B123AMWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342K03B123AMWS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 123 OHM 0.1% 1/5W 1005 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17113 pcs Datuen fitxa M55342K03B123AMWS.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1005 Tamaina / dimentsioa 0.105" L x 0.050" W (2.67mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1005 Erresistentzia 123 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak M55342K03B123AMWS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 123 Ohms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film