M55342K02B453ART1
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K02B453ART1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342K02B453ART1
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 453 OHM 0.1% 1/8W 0505
Fitxak: M55342K02B453ART1.pdf
  • Mezua
M55342K02B453ART1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342K02B453ART1 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 453 OHM 0.1% 1/8W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 56472 pcs Datuen fitxa M55342K02B453ART1.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0505 Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Erresistentzia 453 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Beste izenak M55342K02B453ART1-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 453 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film