M55342H09B402DRWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H09B402DRWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342H09B402DRWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 402 OHM 1% 1W 2512
Fitxak: M55342H09B402DRWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M55342H09B402DRWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342H09B402DRWS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 402 OHM 1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14183 pcs Datuen fitxa M55342H09B402DRWS.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Erresistentzia 402 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tray
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak M55342H09B402DRWS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 402 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film