M55342H08B150ACWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H08B150ACWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342H08B150ACWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 150 OHM 0.1% 0.8W 2010
Fitxak: M55342H08B150ACWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M55342H08B150ACWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342H08B150ACWS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 150 OHM 0.1% 0.8W 2010 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16857 pcs Datuen fitxa M55342H08B150ACWS.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2010 Tamaina / dimentsioa 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM2010 Erresistentzia 150 Ohms
Energia (Watts) 0.8W Packaging Tray
Pakete / kasua 2010 (5025 Metric) Beste izenak M55342H08B150ACWS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 150 Ohms ±0.1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film