M55342H02B402APWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H02B402APWS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342H02B402APWS
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 402 OHM 0.1% 1/8W 0505
Fitxak: M55342H02B402APWS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M55342H02B402APWSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342H02B402APWS fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 402 OHM 0.1% 1/8W 0505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17374 pcs Datuen fitxa M55342H02B402APWS.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0505 Tamaina / dimentsioa 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Erresistentzia 402 Ohms
Energia (Watts) 0.125W, 1/8W Packaging Tray
Pakete / kasua 0505 (1313 Metric) Beste izenak M55342H02B402APWS-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 402 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film