M55342E09B172ART0
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E09B172ART0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E09B172ART0
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 172 OHM 0.1% 1W 2512
Fitxak: M55342E09B172ART0.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Mezua
M55342E09B172ART0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E09B172ART0 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 172 OHM 0.1% 1W 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 13222 pcs Datuen fitxa M55342E09B172ART0.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Erresistentzia 172 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric) Beste izenak M55342E09B172ART0-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 172 Ohms ±0.1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film