M55342E06B388ART5
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B388ART5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E06B388ART5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 388 OHM 0.1% 0.15W 0705
Fitxak: M55342E06B388ART5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
M55342E06B388ART5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E06B388ART5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 388 OHM 0.1% 0.15W 0705 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 62119 pcs Datuen fitxa M55342E06B388ART5.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0705 Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Erresistentzia 388 Ohms
Energia (Watts) 0.15W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Beste izenak M55342E06B388ART5-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 388 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film