M55342E04B100ART5
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E04B100ART5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: M55342E04B100ART5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 1505
Fitxak: M55342E04B100ART5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
M55342E04B100ART5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia M55342E04B100ART5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES SMD 100 OHM 0.1% 0.15W 1505 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 31827 pcs Datuen fitxa M55342E04B100ART5.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±25ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1505 Tamaina / dimentsioa 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm)
Series Military, MIL-PRF-55342, RM1505 Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.15W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak M55342E04B100ART5-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.84mm) Ezaugarriak Military, Non-Inductive
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film