LVR05R3000FE73
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R3000FE73 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVR05R3000FE73
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.3 OHM 1% 5W AXIAL WW
Fitxak: LVR05R3000FE73.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LVR05R3000FE73ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVR05R3000FE73 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.3 OHM 1% 5W AXIAL WW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90153 pcs Datuen fitxa LVR05R3000FE73.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Series LVR Erresistentzia 300 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 300 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Konposizio Wirewound