LVR05R0500FE12
Dale / VishayDale / Vishay
LVR05R0500FE12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVR05R0500FE12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 1% 5W AXIAL WW
Fitxak: LVR05R0500FE12.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LVR05R0500FE12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVR05R0500FE12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.05 OHM 1% 5W AXIAL WW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39182 pcs Datuen fitxa LVR05R0500FE12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Series LVR Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak Q7689892AZ
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound