LVR01R0250FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR01R0250FE70 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LVR01R0250FE70
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 0.025 OHM 1% 1W AXIAL WW
Fitxak: LVR01R0250FE70.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
LVR01R0250FE70ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LVR01R0250FE70 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 0.025 OHM 1% 1W AXIAL WW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 104796 pcs Datuen fitxa LVR01R0250FE70.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±400ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
Series LVR Erresistentzia 25 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 25 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Konposizio Wirewound