IWAS4832ECEB220J50
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IWAS4832ECEB220J50
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RX 1 COIL 1 LAYER 22UH
Fitxak: IWAS4832ECEB220J50.pdf
  • Mezua
IWAS4832ECEB220J50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IWAS4832ECEB220J50 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RX 1 COIL 1 LAYER 22UH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3052 pcs Datuen fitxa IWAS4832ECEB220J50.pdf
Mota 1 Coil, 1 Layer tolerantzia ±5%
Tamaina / dimentsioa 1.89" L x 1.26" W x 0.04" H (48.0mm x 32.0mm x 1.1mm) Series -
Q @ Freq 30 @ 200kHz Beste izenak 541-1720
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 22µH
Funtzio Receiver Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1 Coil, 1 Layer 22µH Wireless Charging Coil Receiver 425 mOhm Max DC Erresistentzia (DCR) 425 mOhm Max