ISC1812RV5R6J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812RV5R6J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISC1812RV5R6J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.6UH 333MA 690 MOHM
Fitxak: ISC1812RV5R6J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ISC1812RV5R6Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISC1812RV5R6J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 5.6UH 333MA 690 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 139548 pcs Datuen fitxa ISC1812RV5R6J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Shielded Series ISC-1812
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 5.6µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 40MHz Deskribapen zehatza 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 333mA 690 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 690 mOhm Max Uneko balorazioa 333mA