ISC1812RQ390J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812RQ390J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISC1812RQ390J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 39UH 192MA 1.89 OHM
Fitxak: ISC1812RQ390J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
ISC1812RQ390Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISC1812RQ390J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 39UH 192MA 1.89 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 253169 pcs Datuen fitxa ISC1812RQ390J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1812 Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
estali Shielded Series ISC-1812
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1812 (4532 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 39µH Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekuentzia - Self Resonant 11MHz Deskribapen zehatza 39µH Shielded Wirewound Inductor 192mA 1.89 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 1.89 Ohm Max Uneko balorazioa 192mA