ISC1210BN1R5J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210BN1R5J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ISC1210BN1R5J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM
Fitxak: ISC1210BN1R5J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
ISC1210BN1R5Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ISC1210BN1R5J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 138315 pcs Datuen fitxa ISC1210BN1R5J.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 1210 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
estali Shielded Series ISC-1210
balorazio - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 1210 (3225 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Iron Powder
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz
induktantzia 1.5µH Altuera - Eserita (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekuentzia - Self Resonant 90MHz Deskribapen zehatza 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 750 mOhm Max Uneko balorazioa 370mA