IRF46ER333K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF46ER333K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-46 33K 10% ER E3
Fitxak: IRF46ER333K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
IRF46ER333Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF46ER333K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-46 33K 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 729750 pcs Datuen fitxa IRF46ER333K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
estali Unshielded Series IRF-46
balorazio - Q @ Freq 40 @ 79.6kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 79.6kHz induktantzia 33mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 200kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33mH Unshielded Inductor 30mA 250 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 250 Ohm Max Uneko balorazioa 30mA