IRF46ER182K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF46ER182K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-46 1.8K 10% ER E3
Fitxak: IRF46ER182K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
6000 pcs
  • Mezua
IRF46ER182Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF46ER182K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-46 1.8K 10% ER E3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 923268 pcs Datuen fitxa IRF46ER182K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
estali Unshielded Series IRF-46
balorazio - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz induktantzia 1.8mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1.3MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.8mH Unshielded Inductor 150mA 11 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 11 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA