IRF03ST1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03ST1R0K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 1 10% RJ4
Fitxak: IRF03ST1R0K.pdf
  • Mezua
IRF03ST1R0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03ST1R0K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 1 10% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5722 pcs Datuen fitxa IRF03ST1R0K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 55 @ 25MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 157MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 920mA 190 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 190 mOhm Max Uneko balorazioa 920mA