IRF03RU680K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03RU680K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 68 10% R36
Fitxak: IRF03RU680K.pdf
  • Mezua
IRF03RU680Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03RU680K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 68 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4606 pcs Datuen fitxa IRF03RU680K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 68µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 11MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 68µH Unshielded Inductor 305mA 1.47 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.47 Ohm Max Uneko balorazioa 305mA