IRF03RU1R2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03RU1R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 1.2 10% R36
Fitxak: IRF03RU1R2K.pdf
  • Mezua
IRF03RU1R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03RU1R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 1.2 10% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6511 pcs Datuen fitxa IRF03RU1R2K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 144MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 880mA 210 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 210 mOhm Max Uneko balorazioa 880mA