IRF03EV471K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03EV471K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 470 10% EV E2
Fitxak: IRF03EV471K.pdf
  • Mezua
IRF03EV471Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03EV471K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 470 10% EV E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6838 pcs Datuen fitxa IRF03EV471K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 470µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 2.25MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 470µH Unshielded Inductor 126mA 7.7 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 7.7 Ohm Max Uneko balorazioa 126mA