IRF03ER220K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF03ER220K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-3 22 10% ER E2
Fitxak: IRF03ER220K.pdf
  • Mezua
IRF03ER220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF03ER220K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-3 22 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3108 pcs Datuen fitxa IRF03ER220K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 30MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 410mA 840 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 840 mOhm Max Uneko balorazioa 410mA