IRF01SH220J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01SH220J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 22 5% RJ1
Fitxak: IRF01SH220J.pdf
  • Mezua
IRF01SH220Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01SH220J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 22 5% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5295 pcs Datuen fitxa IRF01SH220J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 25MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 285mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.2 Ohm Max Uneko balorazioa 285mA