IRF01RU2R2J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01RU2R2J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 2.2 5% R36
Fitxak: IRF01RU2R2J.pdf
  • Mezua
IRF01RU2R2Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01RU2R2J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 2.2 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5395 pcs Datuen fitxa IRF01RU2R2J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 115MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2µH Unshielded Inductor 630mA 250 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 250 mOhm Max Uneko balorazioa 630mA