IRF01BH1R2K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01BH1R2K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 1.2 10% B08
Fitxak: IRF01BH1R2K.pdf
  • Mezua
IRF01BH1R2Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01BH1R2K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 1.2 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5068 pcs Datuen fitxa IRF01BH1R2K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 1.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 165MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.2µH Unshielded Inductor 740mA 180 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 180 mOhm Max Uneko balorazioa 740mA