IRF01BH121K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IRF01BH121K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IRF-1 120 10% B08
Fitxak: IRF01BH121K.pdf
  • Mezua
IRF01BH121Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IRF01BH121K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IRF-1 120 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7000 pcs Datuen fitxa IRF01BH121K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IRF
balorazio - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 120µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 5.4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 120µH Unshielded Inductor 160mA 3.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.8 Ohm Max Uneko balorazioa 160mA