IR04ST111J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04ST111J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 110 5% RJ4
Fitxak: IR04ST111J.pdf
  • Mezua
IR04ST111Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04ST111J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 110 5% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5984 pcs Datuen fitxa IR04ST111J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 110µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 8.9MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 110µH Unshielded Inductor 128mA 4.9 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 4.9 Ohm Max Uneko balorazioa 128mA