IR04SH430J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04SH430J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 43 5% RJ1
Fitxak: IR04SH430J.pdf
  • Mezua
IR04SH430Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04SH430J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 43 5% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5582 pcs Datuen fitxa IR04SH430J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 43µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 13.7MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 43µH Unshielded Inductor 172mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.7 Ohm Max Uneko balorazioa 172mA