IR04BH271J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR04BH271J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-4 270 5% B08
Fitxak: IR04BH271J.pdf
  • Mezua
IR04BH271Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR04BH271J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-4 270 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5440 pcs Datuen fitxa IR04BH271J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 270µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 5.7MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Inductor 129mA 11 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 11 Ohm Max Uneko balorazioa 129mA