IR02RU8R2J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02RU8R2J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 8.2 5% R36
Fitxak: IR02RU8R2J.pdf
  • Mezua
IR02RU8R2Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02RU8R2J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 8.2 5% R36 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6866 pcs Datuen fitxa IR02RU8R2J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 8.2µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 55MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 8.2µH Unshielded Inductor 155mA 2.7 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.7 Ohm Max Uneko balorazioa 155mA