IR02ER1R0J
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02ER1R0J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 1 5% ER E2
Fitxak: IR02ER1R0J.pdf
  • Mezua
IR02ER1R0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02ER1R0J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 1 5% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6447 pcs Datuen fitxa IR02ER1R0J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 230MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1µH Unshielded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max Uneko balorazioa 385mA