IR02EB390K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02EB390K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 39 10% EB E2
Fitxak: IR02EB390K.pdf
  • Mezua
IR02EB390Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02EB390K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 39 10% EB E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2799 pcs Datuen fitxa IR02EB390K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 39µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 22MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 39µH Unshielded Inductor 125mA 3.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.6 Ohm Max Uneko balorazioa 125mA