IR02BH681K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02BH681K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 680 10% B08
Fitxak: IR02BH681K.pdf
  • Mezua
IR02BH681Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02BH681K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 680 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4614 pcs Datuen fitxa IR02BH681K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 680µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 680µH Unshielded Inductor 30mA 60 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 60 Ohm Max Uneko balorazioa 30mA