IR02BH220K
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02BH220K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 22 10% B08
Fitxak: IR02BH220K.pdf
  • Mezua
IR02BH220Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02BH220K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 22 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3340 pcs Datuen fitxa IR02BH220K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 22µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 25MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 140mA 3.3 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.3 Ohm Max Uneko balorazioa 140mA