IR02BH150J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IR02BH150J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IR-2 15 5% B08
Fitxak: IR02BH150J.pdf
  • Mezua
IR02BH150Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IR02BH150J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IR-2 15 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3757 pcs Datuen fitxa IR02BH150J.pdf
Mota - tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
estali Unshielded Series IR
balorazio - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 15µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 35MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Inductor 150mA 2.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 2.8 Ohm Max Uneko balorazioa 150mA