IMS5SWDBH3R9J65
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS5SWDBH3R9J65
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5SWD-65 3.9 5% B08
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Mezua
IMS5SWDBH3R9J65ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS5SWDBH3R9J65 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5SWD-65 3.9 5% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16686 pcs Datuen fitxa
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5SWD-65
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 3.9µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 75MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 3.9µH Shielded Molded Inductor 750mA 400 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 400 mOhm Max Uneko balorazioa 750mA
Uneko - Saturazioa 750mA