IMS05WDST391J40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05WDST391J40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5WD-40 390 5% RJ4
Fitxak: IMS05WDST391J40.pdf
  • Mezua
IMS05WDST391J40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05WDST391J40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5WD-40 390 5% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3983 pcs Datuen fitxa IMS05WDST391J40.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
estali Shielded Series IMS-5WD-40
balorazio - Q @ Freq 43 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 390µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 6.8MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 390µH Shielded Inductor 230mA 6.2 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 6.2 Ohm Max Uneko balorazioa 230mA
Uneko - Saturazioa 72mA