IMS05WDES120K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05WDES120K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5WD-40 12 10% ES E2
Fitxak: IMS05WDES120K40.pdf
  • Mezua
IMS05WDES120K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05WDES120K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5WD-40 12 10% ES E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4024 pcs Datuen fitxa IMS05WDES120K40.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
estali Shielded Series IMS-5WD-40
balorazio - Q @ Freq 47 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 12µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 38MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 12µH Shielded Inductor 460mA 1.5 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.5 Ohm Max Uneko balorazioa 460mA
Uneko - Saturazioa 460mA