IMS05ST122J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ST122J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05ST122J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 1.2K 5% RJ4
Fitxak: IMS05ST122J.pdf
  • Mezua
IMS05ST122Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05ST122J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 1.2K 5% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3806 pcs Datuen fitxa IMS05ST122J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 1.2mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1.5MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.2mH Shielded Molded Inductor 60mA 22.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 22.1 Ohm Max Uneko balorazioa 60mA
Uneko - Saturazioa 35mA