IMS05SH821K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05SH821K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05SH821K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 820 10% RJ1
Fitxak: IMS05SH821K.pdf
  • Mezua
IMS05SH821Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05SH821K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 820 10% RJ1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6937 pcs Datuen fitxa IMS05SH821K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 790kHz induktantzia 820µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 4.2MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 820µH Shielded Molded Inductor 80mA 13 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 13 Ohm Max Uneko balorazioa 80mA
Uneko - Saturazioa 45mA