IMS05ER330K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05ER330K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05ER330K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 33 10% ER E2
Fitxak: IMS05ER330K.pdf
  • Mezua
IMS05ER330Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05ER330K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 33 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4673 pcs Datuen fitxa IMS05ER330K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 33µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 34MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 33µH Shielded Molded Inductor 240mA 1.37 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 1.37 Ohm Max Uneko balorazioa 240mA
Uneko - Saturazioa 190mA