IMS05EB6R8K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05EB6R8K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05EB6R8K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8UH 280MA 1.02 OHM
Fitxak: IMS05EB6R8K.pdf
  • Mezua
IMS05EB6R8Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05EB6R8K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena FIXED IND 6.8UH 280MA 1.02 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5575 pcs Datuen fitxa IMS05EB6R8K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua Axial
Beste izenak 541-1544 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 6.8µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 55MHz
Deskribapen zehatza 6.8µH Shielded Molded Inductor 280mA 1.02 Ohm Max Axial DC Erresistentzia (DCR) 1.02 Ohm Max
Uneko balorazioa 280mA Uneko - Saturazioa -