IMS05EB472J
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05EB472J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05EB472J
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 4.7K 5% EB E2
Fitxak: IMS05EB472J.pdf
  • Mezua
IMS05EB472Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05EB472J fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 4.7K 5% EB E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2971 pcs Datuen fitxa IMS05EB472J.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 4.7mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 740kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7mH Shielded Molded Inductor 31mA 81.6 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 81.6 Ohm Max Uneko balorazioa 31mA
Uneko - Saturazioa 19mA