IMS05EB222K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05EB222K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05EB222K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 2.2K 10% EB E2
Fitxak: IMS05EB222K.pdf
  • Mezua
IMS05EB222Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05EB222K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 2.2K 10% EB E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2770 pcs Datuen fitxa IMS05EB222K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 2.2mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 970kHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2.2mH Shielded Molded Inductor 50mA 33.8 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 33.8 Ohm Max Uneko balorazioa 50mA
Uneko - Saturazioa 27mA