IMS05BH4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH4R7K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05BH4R7K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 4.7 10% B08
Fitxak: IMS05BH4R7K.pdf
  • Mezua
IMS05BH4R7Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05BH4R7K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 4.7 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6799 pcs Datuen fitxa IMS05BH4R7K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 44 @ 7.9MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Iron Powder Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.9MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 70MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Molded Inductor 380mA 550 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 550 mOhm Max Uneko balorazioa 380mA