IMS05BH182K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH182K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05BH182K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 1.8K 10% B08
Fitxak: IMS05BH182K.pdf
  • Mezua
IMS05BH182Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05BH182K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 1.8K 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6703 pcs Datuen fitxa IMS05BH182K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 45 @ 250kHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 250kHz induktantzia 1.8mH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 1MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1.8mH Shielded Molded Inductor 50mA 29.9 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 29.9 Ohm Max Uneko balorazioa 50mA
Uneko - Saturazioa 30mA