IMS05BH101K
Dale / VishayDale / Vishay
IMS05BH101K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS05BH101K
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-5 100 10% B08
Fitxak: IMS05BH101K.pdf
  • Mezua
IMS05BH101Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS05BH101K fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-5 100 10% B08 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5563 pcs Datuen fitxa IMS05BH101K.pdf
Mota Molded tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
estali Shielded Series IMS-5
balorazio - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 10MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Shielded Molded Inductor 160mA 3.12 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 3.12 Ohm Max Uneko balorazioa 160mA
Uneko - Saturazioa 120mA