IMS02WWDST1R0K40
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS02WWDST1R0K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-2WWD-40 1 10% RJ4
Fitxak:
  • Mezua
IMS02WWDST1R0K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS02WWDST1R0K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-2WWD-40 1 10% RJ4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4268 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
estali Shielded Series IMS-2WWD-40
balorazio - Q @ Freq 42 @ 25MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Phenolic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 25MHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 136MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 1.26A 208 mOhm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 208 mOhm Max Uneko balorazioa 1.26A
Uneko - Saturazioa 1.26A