IMS02WWDER101K40
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: IMS02WWDER101K40
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena IMS-2WWD-40 100 10% ER E2
Fitxak:
  • Mezua
IMS02WWDER101K40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia IMS02WWDER101K40 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena IMS-2WWD-40 100 10% ER E2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6448 pcs Datuen fitxa
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.133" Dia x 0.335" L (3.38mm x 8.51mm)
estali Shielded Series IMS-2WWD-40
balorazio - Q @ Freq 43 @ 2.5MHz
Packaging - Pakete / kasua Axial
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 2.5MHz induktantzia 100µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant 15MHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 100µH Shielded Wirewound Inductor 280mA 4.1 Ohm Max Axial
DC Erresistentzia (DCR) 4.1 Ohm Max Uneko balorazioa 280mA
Uneko - Saturazioa 100mA